Новости

Продаж активів банкрутів

Рішення такого питання, як продаж активів банкрутів за допомогою відкритої системи «Прозорро.Продажі», є головним для нинішньої влади. Так як суспільство тривалий час домагався ліквідації монополізації ринку, справедливої ​​конкуренції та вільного доступу всіх, хто бажає взяти участь в онлайн аукціонах https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/majno-bankrutiv.

Торги з реалізації активів банкрутів, проведені на декількох майданчиках «Прозоро.Продажі», дають можливість заманити велика кількість клієнтів і продати необхідні лоти по хорошій ринкової вартості. 21 жовтня 2019 почав діяти новий Кодекс України з питань банкрутства. У цьому документі зібрані правила і норми, за якими фізичні особи проходять дану процедуру. В одній зі статей говориться, що продаж активів боржників банків буде реалізовуватися за допомогою онлайн системи, що складається з двох рівнів.

Особливості реалізації активів банкрутів

Нові законопроекти стверджують нескладні і доступні норми здійснення онлайн-торгів по реалізації активів банкрутів. Реформа такого характеру не тільки поверне кошти кредиторам, а й підвищить положення України в світовому рейтингу, тим самим приводячи в країну зарубіжних інвесторів

Міністерство економіки України, ДП «Прозорро.Продажі» та інші офіційні організації активно боролися за ліквідацію монополізації торгів активами банкрутів. На даний момент онлайн торги будуть проходити за допомогою системи «Прозоро.Продажі», з якої сприяють 44 публічні майданчики, які пройшли необхідну акредитацію. До слова, більшість представників юриспруденції були за ініціативу відкритого викупу активів банкрутів за допомогою ДП «Прозорро.Продажі».

«Українська універсальна біржа» веде свою активну діяльність на ринку з 1997 р Весь цей час, дана організація успішно брала участь в проведенні реформ в економічних галузях держави. Вона представляє великий асортимент біржових послуг на високому професійному рівні. Її висококваліфіковані фахівці з легкістю проводять аукціони з реалізації активів банкрутів і надають професійний супровід клієнтів на біржі онлайн торгів.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved