Новости

Представники Ради Секцій в напрямку «Природний газ».

У торгах учасниками аукціонів являються підприємства міжнародного рівня, чималі світові трейдери та вітчизняні державні компанії. Представниками Ради Секції  в сфері Природного газу є чимала кількість людей.

  Ці учасники представляють різноманітні компанії, такі як, АТ «Укртрансгаз», ТОВ «МЕТ УКРАЇНА», ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», ТОВ «Д.Трейдінг», ТОВ «Оператор ГТС України», СП «Полтавська газонафтова компанія», ТОВ «ЙЕ ЕНЕРГІЯ», ТОВ «ЕРУ ТРЕЙДІНГ» та інші. Обсяги продажів природного газу на біржі становить 6% від об’єму ринку оптом, 20% ринку скрапленого газу, 5% ринку нафтопродуктів і 7% від вугільного ринку.

Важливо зазначити, що на УЕБ зареєстровано більше 1300 компаній. Загалом уклали понад 45 тис.угод і здійснили продажі на більше ніж 200 млрд. грн. Отож, це доводить що система дієва.

Українська енергетична біржа в аукціонах з продажу.

https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. За даним посиланням ви можете перевірити всіх представників і також зареєструвавшись взяти участь в купівлі-продажу будь-якої енерго продукції. Завданням даної біржі є встановлення прозорості цінових індикативів, що утворюються ринковими методами конкуренції. Таким чином, за допомогою аукціонів, в усіх учасників аукціону виникає можливість отримати доступ до інформації, одночасно, а також забезпечує зменшення маніпуляцій в енергетичній сфері. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть. 

Біржа забезпечує проведення торгів з використання великого асортименту технологій і інструментів біржі. На УЕБ проявляє свою діяльність система гарантій функціонування угод і управління всіма ризиками.

За поданим вище посиланням, є можливість пройти навчання участі в аукціонах на РДД. Отож, приймайте обов’язково участь, та економте таким чином кошти, адже дана система є вигідною. Це пов’язано з установленням ринкової ціни на лоти аукціонів. Також важливо зазначити, що забезпечується прозорість всіх процесів купівлі-продажу природного газу. Тобто все буде проходити чесно, відкрито і доступно для кожного.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved