Новости

Переваги Української універсальної біржі

Українська універсальна біржа була заснована в 1997 році. Вона була створена для того, щоб забезпечити швидкий перехід напівзруйнованої української економіки, що перебувала за часів СРСР, у нову ринкову. Біржа є членом Національної асоціації України. Співробітники УУБ беруть участь у різноманітних зустрічах та семінарах, які проводяться на міжнародному рівні. Експерти з обміну також беруть участь в оціночних заходах.

Напрями діяльності біржі

Основними напрямами діяльності УУБ uub.in.ua є організація та проведення тендерів, а також оцінка майнових прав та майна. Експерти УУБ контролюють продаж державного та комунального майна. Також працівники біржі беруть участь у роботі з контрактами на рівні держави.

Якщо порівняти електронну платформу УУБ з іншими, то вона буде на першому місці. Більше того, вона випереджає біржу на другому місці на цілих 130 мільйонів гривень.

Кожен новий прорив і кожна нова отримана гривня, яка приходить на баланс протягом року, – це велика робота, яку проводили працівники УУБ. Співробітники біржі займаються не тільки підтримкою всіх операцій, консультуванням з юридичних питань, перевіркою правильності аукціонів, але вони також залучають інвесторів, шукають найкращі об’єкти, що відповідають кожній вимогі, а також займаються питаннями технічної підтримки електронної платформи, щоб користувачі могли мати все, наскільки це можливо, чітко і зручно.

Аукціони Prozorro непросто є найвідомішими в країні. Він постійно демонструє свою ефективність користувачам. На таких аукціонах виставляються державні структури, і нещодавно навіть представники бізнесу перейшли на цю електронну платформу.

У 2019 році після скрупульозного аналізу всіх плюсів і мінусів таких відкритих аукціонів було вирішено дозволити продаж за підтримки електронних аукціонів для рибного бізнесу, придбання бурштину, надлишків майна, що перебуває у державній власності підприємств, на власність банкрутів, а також для придбання в оренду державного майна та майна, що перебуває у володінні комунальних служб.

Біржа існує для того, щоб зробити можливим проведення торгів швидко і без витрат часу. Отже, як тільки з’являються нові ринки, біржа тут пристосовується до них, так що її клієнти можуть зареєструватися на цих ринках і негайно почати брати участь у торгівлі.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved