Новости

Переваги електронних аукціонів на Прозорро.Продажі

Серед головних переваг електронних торгів варто виділити рівність умов для усіх учасників, зручність пошуку цікавого лоту, чесну конкуренцію, тощо. Прийняти участь в онлайн торгах можна з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Весь процес повністю автоматизований, відбір переможців торгів здійснюється системою в автономному режимі без участі людей. Про ці та інші переваги системи Прозорро.Продажі буде розказано далі.

Головні переваги онлайн торгів

Економія часу та грошей

Учасники аукціонів економлять свій час, який вони могли б витратити на тривалий пошук необхідного товару в Інтернеті на сторонніх ресурсах. На електронних торгівельних майданчиках, що акредитовані в Прозорро, знаходиться велика база лотів, тому обрати є з чого.

Крім цього, покупці економлять гроші, так як тут не треба платити хабар для тощо, щоб придбати необхідний товар по вигідній ціні. Вартість лоту формується самими покупцями, що роблять свої ставки, тому на майно визначається справедлива ринкова ціна. Дізнатися більше про особливості онлайн аукціонів, що проводяться відкрито та прозоро, можна тут sale.uub.com.ua.

Чесність торгів

Змагання за право придбати цікавий лот проводяться на рівних умовах для усіх учасників. Потенційні покупці роблять свої цінові пропозиції анонімно, так як їх дані закодовані. Дізнатися про те, хто саме зробив ставку та хто переміг, можна буде тільки після завершення торгів та визначення переможця. При цьому система автоматично визначає переможця.

Прозорість аукціону

За ходом аукціону можуть спостерігати усі бажаючі. Тут усі бачать усе, так як це є головним принципом системи Прозорро. За тим, як проводиться аукціон, можуть спостерігати контролюючі органи та представники преси.

Доступність для усіх

Онлайн торги є відкритими та доступними для усіх бажаючих. На рівних умовах тут змагаються між собою представники малого, середнього та великого бізнесу. На Прозорро.Продажі забезпечується принцип чесної конкуренції. Зайнятися пошуком необхідного лоту можна в будь-який час, так як система працює цілодобово.

Електронний документообіг

Підписання договорів купівлі-продажу в цій системі здійснюється в електронному вигляді, що є дуже зручним. Завдяки цьому учасникам торгів не потрібно нікуди їхати. Для підписання електронної угоди у учасників торгів повинен бути електронний цифровий підпис.

Великий асортимент лотів

Тут можна придбати будь-який товар чи послугу. Продається тут: деревина, металобрухт, земля, будинки, приміщенні, автомобілі та багато іншого. Про те, як саме працює онлайн ринок деревини в Україні ви можете дізнатися на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-derevyny-na-elektronnyh-torgah-prozorro-sale.

Відсутність корупції та змов

Так як торги проводяться анонімно (дані учасників зашифровані), то продавець не може якось домовитися з покупцем чи отримати від нього хабар. Тут немає можливості змовитися між собою. У випадку виявлення підозри на змову, учасників буде вилучено з системи.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved