Новости

Кожен громадян може торгувати землею в системі Prozorro.Sale

Аукціони із продажу – це хороші перспективи придбати земельну ділянку сільськогосподарського призначення за зниженою ринковою ціною та розпочати чи збільшити свій бізнес. Для того, щоб взяти в них участь, потрібно лише зареєструватись на офіційному сайті, скажімо, Українській універсальній біржі та внести незначні внески.

Тепер ситуація була комфортною лише для тих людей, які діють за допомогою хабарів та шахрайства. Таким чином, вони здійснили продаж землі під виглядом довгострокової оренди. А фермери, які займаються збільшенням виробництва без якості, дотримувалися мораторію. Розумно вливати капітал у ділянки та очікувати великого прибутку, тому що вони будуть правомірними власниками землі, скасування цього мораторію допоможе сільгоспвиробникам. Таким чином, створення ринку землі різко змінить вектор сільського господарства у напрямку зростання та розвитку.

Відтепер первісні фермери також мають право вступати у спадщину сільськогосподарських угідь, а також набувати їх на вигідних умовах. Однак розмір доступної землі все ще знаходиться в межах 100 га. Для підприємств він у кілька разів перевищує 10 000 га, але лише через 2,5 роки.

Звичайно, це стосується земельних паїв. Відповідно до Закону № 2195. Земля, що належить державі, все ще доступна лише для оренди. В системі аукціонів на землю Prozorro ці процедури будуть виконані.

Аукціонні продажі є особливістю процедур на Prozorro.Sale

У зв’язку з тим, що понад 60% загального земельного активу принесено на сільськогосподарські ділянки, початок земельних торгів для України є значним фактором у формуванні добробуту людей. Його власники протягом останніх двадцяти років не мали права вільно розпоряджатися своїм майном. Підписання документів про купівлю-продаж, обмін наділів або реєстрація їх як застави в банках були для них недосяжними. Усі такі обмеження в аграрному секторі вплинули на нинішнє загострення ситуації.

Аукціон землі під молотком в Україні почався раніше

Найновіший закон про аукціони на земельні ділянки в Інтернеті буде діяти більш ретельно з 01 липня 2021 р. Усі українці довго чекали цього закону. Для великих компаній вони виробляють сільськогосподарську продукцію, а для дрібних фермерів цей закон дає багато перспектив.

Результатом браку землі на ринку землі є обвал вартості сільськогосподарських територій та їх оренди. У системі Prozorro.Sale буде дозволено орендувати землю. Більше про це є на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/. Але мова йде лише про землі на балансі держави.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved