Новости

Дізнатися про старт аукціонів з продажу землі можна достовірно дізнатися а офіційному порталі УУБ

Протягом останніх двадцяти років в Україні з великим нетерпінням очікували старту аукціонів з продажу землі. Особливою складністю на початку відкриття аукціонів послужили всілякі економічні перешкоди, які, все-таки, вдалося подолати і почати запуск аукціонів п продажу земельних ділянок. Більш того, варто відзначити, що навіть сама держава спочатку було категорично проти початку аукціонів п продажу земельних угідь, але трохи пізніше вирішило підтримати цей проект.

З недавніх пір урядовими органами України було офіційно дозволено реалізовувати приватні земельні ділянки робити з ними все необхідне, в тому числі продавати і купувати. Це офіційний дозвіл по реалізації земель увійде в свою законну силу вже через кілька місяців. Багато жителів України вкрай позитивно відреагували на ухвалення даного законопроекту і з радістю прийняли його.

Особливості продажу і купівлі земельних ділянок за допомогою офіційного порталу компанії Прозорро

Великою популярністю в сфері купівлі та продажу приватних земельних ділянок останнім часом стали електронні аукціони, які дозволяють всім користувачам здійснювати операції з купівлі та продажу приватних територій на всіх діючих законних підставах, але в найбільш короткі терміни. Проте, піддаватися участі в аукціонах з купівлі і продажу земельних ділянок можуть далеко не всі приватні території, адже на деякі з них раніше були накладені офіційні мораторій.

Прийнятий урядовими органами закон про введення дозволу на використання та реалізацію сільськогосподарських земель дає дозвіл усім власникам і землевласникам самостійно розпоряджатися своїми ділянками і прилеглими територіями, в тому числі обмінювати їх і здавати в оренду з метою отримання прибутку.

Компанія Прозорро на своєму електронному порталі пропонує всім бажаючим власникам земель і їх потенційним покупцям взяти участь в електронних аукціонах, в рамка яких будуть здійснюватися законні угоди по передачі земель в нову власність. Для участі в подібних аукціонах від клієнтів компанії буде потрібно тільки проходження процедури реєстрації на сайті системи прозорро, наприклад, на Українській універсальній біржі https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi.

Copyright ©2020 Education Poland . All rights reserved